Mervue Equine

Mervue Laboratories je divizí privátní firmy Inform Nutrition Irsko (založena 1986), která vyrábí speciální přípravky pro koně & další speciality. Máme více jak 27 leté zkušenosti s výrobou a distribucí vysoce účinných nutričních přípravků pro koně. Výrobní závod se nachází v Corku (Irsko) a při výrobě jsou použity nejnovější technologie pro zajištění nejvyšších mezinárodních standardů u všech vyráběných produktů. Mervue Laboratories nabízí široké spektrum produktů, které jsou vyráběny ve vlastním zařízení v Corku (Irsko) pod EU licenčním číslem ∂IEC100343. Pro dosažení nejvyšší kvality jsou přípravky pro koně vyráběny s maximální důsledností v oblasti dohledatelnosti a bezpečnosti.

V Mervue Laboratories investovali další 2 milióny EUR na vybudování moderních budov a výrobních linek, které byly dokončeny v červnu 2013 v místě výroby v Corku. Expanze umožnila společnosti přizpůsobit se rychlém růstu, který probíhá v posledních 8 letech, a také zlepšit výzkum a vývoj a efektivitu výroby.V současnosti  Mervue Laboratories vyrábí více než 400 různých produktů, řada z nich je vyráběna na míru podle regionálních požadavků a přání zákazníků. Mervue Laboratories dnes exportuje do 40 zemí světa.

Produkty jsou k dispozici v následující formě:

  •  Pasty pro orální aplikaci
  •  Tekuté minerální a vitamínové přípravky
  •  Přípravky rozpustné ve vodě

Výroba vysoce účinných produktů pro koně je založena na GMP standardech. Všechny naše produkty jsou kontrolovány tak, aby splňovaly všechna pravidla a předpisy Jockey Club, F.E.I., S.J.A.I apod.

Je to především kvalita a účinnost, díky kterým je Mervue Laboratories jedničkou v oblasti produktů pro výživu a zdraví zvířat. Výroba vždy začíná pečlivým výběrem základních surovin.

Každý produkt musí splňovat nejvyšší Evropské Standardy Kvality a je v průběhu vývoje a výroby v každé fázi pečlivě monitorován.

Klíčem k úspěchu Mervue Equine je výzkum a vývoj. Mervue Laboratories zaměstnává kvalifikovaný tým chemiků a výživových specialistů, kteří využívají poznatků výzkumu z celého světa, aby vyvinuli vysoce účinné produkty.

 

Abychom splnili rostoucí požadavky trenérů a všech, kterých se týkají dostihy, vytvořili jsme program Mervue Certifikováno pro Dostihy.

Tento program potvrzuje, že vše co je uvedeno na etiketě, tak je obsaženo v produktu, a že každý produkt je testován na přítomnost zakázaných látek. Potvrzení také znamená, že Mervue Laboratories a její dodavatelé splnili přísné požadavky GMP Plus standardu.

Všechny přípravky určené pro dostihy od Mervue Laboratories Irsko jsou vyráběné v souladu s nejvyššími standardy kvality v Corku Irsko na základě licence: UFAS Compound Feed Cert. No. 399 a GMP Plus Pharma Quality standardu.

S potěšením také potvrzujeme, že dostihové produkty Mervue Laboratories Ireland jsou před tím, než jsou uvolněny pro použití pro dostihové koně a dostihové velbloudy, jsou testovány v jedné z nejprestižnějších světově proslulých nezávislých mezinárodně uznávaných laboratoři na kontrolu léčiv.